ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.05.2011 р. N 314

Про регіональний план заходів з відзначення у 2011 році Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років

З метою організації виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 року N 361-р "Про затвердження плану заходів з відзначення у 2011 році Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років" (План N 361-р), відповідно до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років", керуючись статтею 6, пунктом 1 статті 25, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити регіональний план заходів з відзначення у 2011 році Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років (далі - план заходів), що додається.

2. Головам районних державних адміністрацій, міським головам (міст обласного значення) протягом двох тижнів затвердити відповідні плани заходів на місцях і забезпечити їх виконання.

3. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, визначеним виконавцями плану заходів, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам та до 25 травня і 10 грудня інформувати управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації про виконання завдань, зазначених у плані заходів.

4. Управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити узагальнення наданих згідно з пунктом 3 даного розпорядження матеріалів та до 27 травня і 15 грудня готувати інформацію про хід підготовки і виконання плану заходів, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 року N 361-р (План N 361-р), для надання Державній службі з питань інвалідів та ветеранів та до 15 грудня 2011 року - Адміністрації Президента України.

5. Управлінню у справах преси та інформації обласної державної адміністрації забезпечити широке висвітлення заходів з увічнення пам'яті про події Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років та її учасників.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Яценка А. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
20.05.2011 N 314

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПЛАН ЗАХОДІВ
з відзначення у 2011 році Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років

1. Провести в м. Херсоні урочистості та церемоніал покладання квітів до пам'ятників: Невідомому солдату, "Скорботна мати" та на алеї Героїв.

Управління культури і туризму обласної державної адміністрації, Херсонський міськвиконком

22 червня 2011 року

2. Запросити до участі в заходах з відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років представників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та територіальних органів міністерств і відомств, представників обласних організацій політичних партій, громадських об'єднань, релігійних конфесій, громадських організацій національних меншин.

Організаційний відділ апарату обласної державної адміністрації, управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації

До 20 червня 2011 року

3. Організувати проведення в населених пунктах області покладання вінків і квітів до пам'ятників, пам'ятних знаків, меморіальних дошок, пов'язаних з подіями Великої Вітчизняної війни.

Районні державні адміністрації, міськвиконкоми

22 червня 2011 року

4. Організувати відвідування керівництвом органів виконавчої влади та місцевого самоврядування ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років за місцем їх проживання, у госпіталях, лікарнях, будинках-інтернатах, пансіонатах для ветеранів війни та праці з метою вивчення стану їх соціально-побутового забезпечення, медичного обслуговування та повсякденних потреб.

Управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Постійно

5. Організувати проведення науково-практичних конференцій, семінарів, засідань за "круглим столом" у навчальних закладах області із запрошенням ветеранів війни.

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Протягом року

6. Забезпечити проведення тематичних уроків, лекцій, бесід з історії Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих та позашкільних навчальних закладах, екскурсій до музеїв, походів місцями бойової слави.

Управління обласної державної адміністрації: освіти і науки, культури і туризму, у справах сім'ї, молоді та спорту, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Протягом року

7. Організовувати та проводити масові заходи, тематичні екскурсії для учнівської молоді м. Херсона в обласному краєзнавчому музеї з використанням віртуальної виставки "Салют Перемоги".

Управління обласної державної адміністрації: культури і туризму, освіти і науки, у справах сім'ї, молоді та спорту, Херсонський міськвиконком

Червень 2011 року

8. Оформити в бібліотечних установах області тематичні виставки й полиці, перегляди літератури, провести уроки пам'яті, години мужності.

Управління культури і туризму обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Червень 2011 року

9. Провести покази художніх та документальних фільмів про початок війни, присвячених героїзму та патріотизму воїнів, які вступили в бій з фашистськими загарбниками в перші дні війни.

Управління культури і туризму обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми, ХОДТРК "Скіфія"

Постійно

10. Забезпечити висвітлення, розміщення публікацій документів та матеріалів, які стосуються безсмертного подвигу учасників Великої Вітчизняної війни, у місцевих засобах масової інформації, на сайті обласної державної адміністрації.

Управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації, державний архів області, райдержадміністрації, міськвиконкоми, ХОДТРК "Скіфія"

Постійно

11. Забезпечити у місцях проведення заходів з відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років:

- охорону громадського порядку та дотримання вимог з безпеки дорожнього руху;

Сектор взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації, управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області

Червень 2011 року

- медичне супроводження та належний санітарно-епідеміологічний стан.

Управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Червень 2011 року

12. Провести місячник пам'яті, присвячений 70-річчю від початку Великої Вітчизняної війни.

Управління обласної державної адміністрації: культури і туризму, освіти і науки, у справах сім'ї, молоді та спорту, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Травень - червень 2011 року

13. Забезпечити несення почесної варти біля Вічного вогню, пам'ятника Невідомому солдату.

Обласний військовий комісаріат, сектор взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації

22 червня 2011 року

14. Організувати урочисті заходи, присвячені бойовим діям Дніпровської воєнної флотилії.

Управління обласної державної адміністрації: культури і туризму, освіти і науки, у справах сім'ї, молоді та спорту, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Серпень - вересень 2011 року

15. Забезпечити урочисту зустріч учасників естафети пам'яті містами-героями на теплоході за маршрутом Одеса - Севастополь - Київ.

Управління обласної державної адміністрації: культури і туризму, освіти і науки, охорони здоров'я, у справах сім'ї, молоді та спорту, управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області, обласний військовий комісаріат, Херсонський міськвиконком

Вересень 2011 року

16. Проводити пошукові роботи з метою встановлення осіб, які загинули або пропали безвісти під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.

Управління обласної державної адміністрації: житлово-комунального господарства, культури і туризму, управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області, управління Служби безпеки України в Херсонській області, обласний військовий комісаріат, райдержадміністрації, міськвиконкоми, громадські організації

Постійно

17. Надавати постійну допомогу громадським організаціям ветеранів для здійснення ними статутної діяльності, пов'язаної з проведенням заходів із відзначення 70-ї річниці від пам'ятних подій та героїчних оборонних операцій Великої Вітчизняної війни.

Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Постійно

18. Організувати та провести заходи, приурочені 70-річчю від початку партизанського руху.

Управління обласної державної адміністрації: культури і туризму, освіти і науки, у справах сім'ї, молоді та спорту, з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю райдержадміністрації, міськвиконкоми

Вересень 2011 року

19. Забезпечити проведення в бібліотечних установах і музеях області книжкових експозицій, тематичних виставок архівних документів та матеріалів, мемуарної літератури, художніх творів, кіно-, фото- і відеоматеріалів, присвячених Дню Перемоги.

Управління обласної державної адміністрації: освіти і науки, культури і туризму, райдержадміністрації, міськвиконкоми, державний архів області, ХОДТРК "Скіфія"

Травень 2011 року

20. Вживати невідкладних заходів щодо упорядкування та утримання у належному стані військових поховань, братських та одиноких могил, меморіальних комплексів, скульптурних, архітектурних та інших споруд й об'єктів, що увічнюють пам'ять про Перемогу та подвиги її учасників, із широким залученням громадських організацій, підприємств усіх форм власності області.

Управління обласної державної адміністрації: культури і туризму, регіонального розвитку, містобудування та архітектури, освіти і науки, у справах сім'ї, молоді та спорту, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Постійно

Інформацію про проведені заходи надавати для узагальнення управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації до 25 травня та 10 грудня 2011 року на електронну адресу: proekt-uvp@ukr.net

 

Заступник голови
обласної державної адміністрації

А. А. Яценко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали