ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.03.2012 р. N 135

Про Регіональну програму створення Центрів обслуговування платників податків на 2012 - 2013 роки

Відповідно до статей 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Законів України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", "Про державну податкову службу в Україні", зі змінами та доповненнями, Податкового кодексу України, на виконання доручення Президента України від 15 серпня 2011 року N 1-1/1792 щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг та підвищення їх якості, Концепції створення та діяльності Центрів обслуговування платників податків, затвердженої наказом ДПС України від 10 лютого 2012 року N 109 "Щодо створення нових та функціонування діючих ЦОПП" (Наказ N 109), з метою поліпшення якості надання послуг платникам податків шляхом утворення центрів обслуговування платників податків, які сприятимуть підвищенню рівня життя та добробуту населення за рахунок забезпечення зростання обсягу податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів, зобов'язую:

1. Схвалити проект Регіональної програми створення Центрів обслуговування платників податків на 2012 - 2013 роки (далі - Програма), що додається.

2. Державній податковій службі в області (В. Михалчич) забезпечити в установленому порядку подання Програми на розгляд чергової сесії обласної ради для затвердження.

3. Учасникам Програми про реалізацію завдань та заходів Програми інформувати щокварталу, до 20 числа місяця, наступного за звітним періодом, державну податкову службу в області, якій узагальнену інформацію подавати облдержадміністрації щороку до 25 лютого.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Е. Стоєва.

 

Перший заступник голови

О. Башкаленко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали