НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 6 березня 2012 року N 348

Про рекомендації Національної ради щодо здійснення телерадіоорганізаціями мовлення, розрахованого на дитячу аудиторію

Розглянувши матеріали контрольно-аналітичного управління щодо дотримання телерадіоорганізаціями умов ліцензії в частині дитячих передач, за результатами перевірок, здійснених в період з 2 по 24 лютого 2012 року, керуючись статтею 13, частиною 2 статті 17, частиною 1 статті 22 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Рекомендувати телерадіоорганізаціям розповсюджувати програми (передачі), розраховані на дитячу аудиторію, у добовому відрізку з 06 до 22 години, за винятком телерадіоорганізацій, що мають формат дитячого каналу мовлення.

2. Позначати в розкладі програм телерадіоорганізацій час трансляції програм (передач), розрахованих на дитячу аудиторію.

3. Утриматися від трансляції програм (передач), спрямованих на дитячу аудиторію, перед або/та після програм (передач) виключно для повнолітніх (які можуть мати сцени з обмеженим ступенем насильства та жорстокості (бійки, застосування зброї без надмірного кровопролиття, нещасні випадки та катастрофи)).

4. Аудіовізуальні твори, спрямовані на дитячу аудиторію, розповсюджувати з дотриманням вимог Закону України "Про авторське право і суміжні права".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради І. Опілат.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали