ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.10.2011 р. N 1842

Київ

Про реконструкцію будівлі льодового палацу дитячо-юнацького учбово-спортивного центру профспілок міста Києва "Авангард" на вул. Мельникова, 46-а

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою реконструкції будівлі льодового палацу дитячо-юнацького учбово-спортивного центру профспілок міста Києва "Авангард", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити реконструкцію будівлі льодового палацу дитячо-юнацького учбово-спортивного центру профспілок міста Києва "Авангард" на вул. Мельникова, 46-а.

2. Визначити дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок міста Києва "Авангард" замовником реконструкції будівлі льодового палацу дитячо-юнацького учбово-спортивного центру профспілок міста Києва "Авангард" на вул. Мельникова, 46-а.

3. Дитячо-юнацькому учбово-спортивному центру профспілок міста Києва "Авангард":

3.1. Забезпечити розробку та затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації.

3.2. Визначити у встановленому порядку генеральні проектну і підрядну організації на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

4. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення робіт, передбачених в пункті 1 цього розпорядження, до Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2011 рік.

5. Київській міській раді профспілок в місячний термін привести у відповідність правоустановчі документи на льодовий палац дитячо-юнацького учбово-спортивного центру профспілок міста Києва "Авангард".

6. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали