ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.12.2011 р. N 2347

Київ

Про реконструкцію контактної мережі по бульвару Лесі Українки

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 7 Закону України "Про автомобільний транспорт", статті 26 Закону України "Про дорожній рух", з метою поліпшення транспортного обслуговування пасажирів та приведення технічного стану бульвару Лесі Українки у відповідність до державного стандарту України ДСТУ 3587-97 "Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити у 2011 році розробку проектно-кошторисної документації та виконати роботи з реконструкції контактної мережі бульвару Лесі Українки на ділянці від бульвару Дружби Народів до вулиці Басейної.

2. Визначити комунальне підприємство "Київпастранс" (далі - КП "Київпастранс") замовником виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. КП "Київпастранс":

3.1. Визначити проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації та підрядну організацію на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, відповідно до вимог чинного законодавства.

3.2. Провести експертизу проектно-кошторисної документації та затвердити її у встановленому порядку.

3.3. Забезпечити виконання робіт з реконструкції контактної мережі по бульвару Лесі Українки на ділянці від бульвару Дружби Народів до вулиці Басейної відповідно до затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації у терміни, що визначені пунктом 1 цього розпорядження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.5. Роботи виконати відповідно до Правил благоустрою м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051.

3.6. Попередити балансоутримувачів та власників інженерних мереж про необхідність проведення регламентних та ремонтних робіт на балансових спорудах до початку проведення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.7. Розробити та погодити в управлінні Державної автомобільної інспекції Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві схему організації дорожнього руху, встановлення дорожніх знаків та встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху та руху пішоходів на період виконання робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження.

3.8. На час виконання будівельно-монтажних робіт передбачити впровадження додаткових нових автобусних маршрутів.

3.9. Після завершення робіт відновити покриття тротуарів та передати їх за актом комунальному підприємству Печерського району "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них".

4. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) як головному розпоряднику коштів міського бюджету:

4.1. В установленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт з реконструкції контактної мережі по бульвару Лесі Українки до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік при її коригуванні.

4.2. Взяти до відома, що фінансування робіт, передбачених п. 1 цього розпорядження, буде здійснюватися відповідно до та в межах показників, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік, а витрати, понесені на реконструкцію, у встановленому порядку будуть зараховані до комунальної власності територіальної громади м. Києва.

5. При укладанні замовником договору підряду на реконструкцію об'єкта обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконання робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

6. Прийняття рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали