ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.03.2012 р. N 406

Київ

Про реконструкцію проїзду від пров. Червоноармійського до вул. М. Грінченка у Голосіївському районі

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" частини 1 статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 5, 23 Закону України "Про дорожній рух", статті 19 Закону України "Про автомобільні дороги", з метою приведення до належного технічного стану дорожнього покриття проїзної частини та тротуарів проїзду від пров. Червоноармійського до вул. М. Грінченка у Голосіївському районі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити розробку проектно-кошторисної документації та реконструкцію проїзду від пров. Червоноармійського до вул. М. Грінченка у Голосіївському районі.

2. Визначити комунальну корпорацію "Київавтодор" замовником виконання робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальній корпорації "Київавтодор":

3.1. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації на виконання робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, на конкурсних торгах в установленому порядку.

3.2. Забезпечити розробку та затвердження проектно-кошторисної документації в установленому порядку.

3.3. При укладанні договору підряду на виконання будівельних робіт обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантії строків експлуатації об'єкта.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.5 Роботи виконати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами та доповненнями).

4. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт з розробки проектно-кошторисної документації та реконструкції проїзду від пров. Червоноармійського до вул. М. Грінченка у Голосіївському районі до програм соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 та наступні роки.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали