ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.12.2011 р. N 2353

Київ

Про реконструкцію теплових мереж (перепідключення споживачів від котельні ПП "Бонвояж" до районної котельні "Молодь" ПАТ "Київенерго") у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги", статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про основи містобудування", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), рішення Київської міської ради від 30.12.2010 N 573/5385 "Про бюджет міста Києва на 2011 рік", рішення Київської міської ради від 30.12.2010 N 574/5386 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік", у зв'язку з необхідністю реконструкції теплових мереж (перепідключення споживачів від котельні ПП "Бонвояж" до районної котельні "Молодь" ПАТ "Київенерго") у Шевченківському районі м. Києва, з метою сталого та безаварійного забезпечення постачання енергоносіями споживачів та належного утримання, експлуатації зовнішніх інженерних тепломереж:

1. Визначити Шевченківську районну в місті Києві державну адміністрацію замовником робіт з проектування та будівництва об'єкта "Реконструкція теплових мереж (перепідключення споживачів від котельні ПП "Бонвояж" до районної котельні "Молодь" ПАТ "Київенерго") у Шевченківському районі м. Києва".

2. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації на виконання пункту 1 цього розпорядження:

2.1. Визначити в установленому законом порядку генеральну проектну та генеральну підрядну організації для виконання робіт з реконструкції теплових мереж (перепідключення споживачів від котельні ПП "Бонвояж" до районної котельні "Молодь" ПАТ "Київенерго") у Шевченківському районі м. Києва, з якими укласти відповідні договори.

2.3. Забезпечити розробку, затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації.

2.4. Одержати в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України декларацію на початок будівельних робіт.

2.5. Після закінчення робіт з реконструкції теплових мереж (перепідключення споживачів від котельні ПП "Бонвояж" до районної котельні "Молодь" ПАТ "Київенерго") у Шевченківському районі м. Києва передати їх на баланс комунального підприємства "Керуюча дирекція" Шевченківської районної у м. Києві ради.

3. Фінансування робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, буде здійснено за рахунок коштів бюджету м. Києва.

4. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації, замовнику робіт по об'єкту, подати до Головного фінансового управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо внесення відповідних змін до бюджету м. Києва та Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 та наступні роки.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали