ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.01.2012 р. N 131

Київ

Про реконструкцію вул. Електротехнічної в Деснянському районі

Відповідно до статті 6 Закону України "Про дорожній рух", статей 17 - 19 та статті 21 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", статті 26 пункту 31 та статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою поліпшення транспортного обслуговування мешканців міста, створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, поліпшення організації дорожнього руху та приведення вулиці Електротехнічної у відповідність до державного стандарту України ДСТУ 3587-97 "Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити у 2012 році розробку проектно-кошторисної документації та виконати роботи з реконструкції вул. Електротехнічної на ділянці від вул. Братиславської до вул. Олександра Сабурова (далі - реконструкція вул. Електротехнічної).

2. Визначити комунальну корпорацію "Київавтодор" замовником виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальній корпорації "Київавтодор":

3.1. Визначити проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації та підрядну організацію на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, відповідно до вимог чинного законодавства.

3.2. Забезпечити розробку проектно-кошторисної документації, проведення державної експертизи проекту та затвердити її у встановленому порядку.

3.3. Забезпечити виконання робіт з реконструкції вул. Електротехнічної відповідно до затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації у терміни, що визначені пунктом 1 цього розпорядження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.5. Роботи з реконструкції вул. Електротехнічної виконати згідно з Правилами благоустрою м. Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

4. Роботи з реконструкції вул. Електротехнічної виконувати з частковим обмеженням руху на ділянці виконання робіт з зайняттям половини ширини проїзної частини цілодобово.

5. При укладенні замовником договору підряду на будівництво, розширення, реконструкцію та капітальний ремонт об'єкта обов'язково передбачити умови надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантії строків експлуатації об'єкта.

6. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт з розробки проектно-кошторисної документації та реконструкції вул. Електротехнічної на ділянці від вул. Братиславської до вул. Олександра Сабурова до Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Києва на 2012 та наступні роки.

7. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо необхідності висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали