ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.08.2011 р. N 1363

Київ

Про реконструкцію з розширенням просп. Григоренка

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги", "Про здійснення державних закупівель", з метою впорядкування та поліпшення транспортної схеми руху в Дарницькому районі поблизу лівобережних підходів залізнично-автомобільного переходу через р. Дніпро, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити в 2011 - 2012 роках розробку проектно-кошторисної документації та реконструкцію з розширенням просп. П. Григоренка від вул. А. Ахматової до лівобережних підходів залізнично-автомобільного переходу через р. Дніпро.

2. Визначити комунальну корпорацію "Київавтодор" замовником виконання робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальній корпорації "Київавтодор":

3.1. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації на виконання робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, на конкурсних торгах.

3.2. Розробити, погодити та затвердити у встановленому порядку проектно-кошторисну документацію.

3.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.4 Роботи виконати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами та доповненнями).

4. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт з розробки проектно-кошторисної документації та з реконструкції з розширенням просп. П. Григоренка від вул. А. Ахматової до лівобережних підходів залізнично-автомобільного переходу через р. Дніпро до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 та наступні роки.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали