ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.10.2011 р. N 1955

Київ

Про реорганізацію державних підприємств, переданих до сфери управління Київської міської державної адміністрації

Відповідно до Господарського кодексу України, законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про управління об'єктами державної власності", постанови Кабінету Міністрів України від 28.04.98 N 583 "Про передачу державних підприємств до сфери управління Київської міської державної адміністрації" та з метою підвищення ефективності використання майна, що знаходиться у користуванні нерентабельних підприємств, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Реорганізувати шляхом приєднання до Державного науково-виробничого підприємства "Захід" таких державних підприємств, що знаходяться у сфері управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

- Державне підприємство "Київське виробниче підприємство "Протон" (код ЄДРПОУ 14308718),

- Державне підприємство "Центр обслуговування наукової та інженерної праці" (код ЄДРПОУ 14274051).

2. Утворити комісію по реорганізації підприємств, зазначених у пункті 1 цього розпорядження (далі комісія), та затвердити її склад, що додається.

3. Комісії:

3.1. Здійснювати керівництво господарською діяльністю підприємств, що реорганізовуються згідно з пунктом 1 цього розпорядження, з наданням права найму та звільнення працівників, управління майном, рахунками в установах банків та печатками, а також здійснювати інші заходи, передбачені ст. 60 Господарського кодексу України, до моменту завершення їх реорганізації.

3.2. Забезпечити проведення інвентаризації майна підприємств, що реорганізовуються згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

3.3. За результатами інвентаризації скласти передавальні акти та надати їх на затвердження виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

3.4. В установленому законодавством порядку попередити працівників підприємств, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, про реорганізацію цих підприємств та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених законодавством.

4. Керівникам підприємств, що реорганізовуються згідно з пунктом 1 цього розпорядження, передати голові комісії печатки, установчі документи, документацію, всю необхідну інформацію, що стосується діяльності підприємств тощо.

5. Головному управлінню промислової, науково-технічної та інноваційної політики підготувати та подати на затвердження виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) зміни до статуту Державного науково-виробничого підприємства "Захід", що випливають з цього розпорядження.

6. Управлінню преси та інформації прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Крамаренка Р. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали