Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про реорганізацію Державного підприємства "Мирноградвугілля"

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 червня 2018 року N 299

Про реорганізацію Державного підприємства "Мирноградвугілля"

Відповідно до Господарського кодексу України; законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"; на виконання пункту 2 Плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 N 733 "Про схвалення Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року", та пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 N 1019 "Про утворення державного підприємства "Національна вугільна компанія" (Перелік N 1019-р); враховуючи лист Державного підприємства "Мирноградвугілля" від 06.12.2017 N 1-903, наказую:

1. Реорганізувати Державне підприємство "Мирноградвугілля" (далі - ДП "Мирноградвугілля") (адреса: 85323, Донецька область, місто Мирноград, вул. Соборна, 1, код ЄДРПОУ 32087941), шляхом приєднання до Державного підприємства "Національна вугільна компанія" (адреса: 01601, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 4, код ЄДРПОУ 42164388).

2. Утворити комісію з реорганізації ДП "Мирноградвугілля" у складі згідно з додатком 1.

3. Затвердити План заходів з реорганізації ДП "Мирноградвугілля" згідно з додатком 2.

4. Голові комісії з реорганізації ДП "Мирноградвугілля" Качалову О. М. забезпечити виконання Плану заходів у визначені терміни.

5. Управлінню по роботі з персоналом (Ковальова І. В.) попередити керівника ДП "Мирноградвугілля" про подальше звільнення, у порядку, передбаченому законодавством.

6. Установити, що Державне підприємство "Національна вугільна компанія" є правонаступником усіх прав та обов'язків ДП "Мирноградвугілля".

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Максимець Т. В.

 

Міністр

І. Насалик

 

Додаток 1
до наказу Міненерговугілля
05.06.2018 N 299

Склад
комісії з реорганізації ДП "Мирноградвугілля"

П. І. Б., ідентифікаційний номер

Посада (за місцем роботи)

Качалов Олексій Михайлович
Ідентифікаційний номер

Директор технічний ДП "Мирноградвугілля", голова комісії

Члени комісії:

 

Сидорченко Віталій Сергійович
Ідентифікаційний номер

Директор з економіки та фінансів ДП "Мирноградвугілля"

Задоя Тамара Володимирівна
Ідентифікаційний номер

Головний бухгалтер ДП "Мирноградвугілля"

Камінський Михайло Львович
Ідентифікаційний номер

Заступник генерального директора з якості, збуту вугільної продукції та транспорту -- директор ВП "Допоміжні виробничі підрозділи" ДП "Мирноградвугілля"

Пустовгар Алла Олександрівна
Ідентифікаційний номер

Помічник генерального директора з правових питань ДП "Мирноградвугілля"

Юровников Микола Юрійович
Ідентифікаційний номер

Заступник технічного директора з капітального будівництва та інвестиційної діяльності ДП "Мирноградвугілля"

Абрамов Олександр Вікторович
Ідентифікаційний номер

Голова Місцевої організації Незалежної профспілки гірників України (м. Мирноград, Покровський район)

Сиротюк Роман Павлович
Ідентифікаційний номер

Голова Покровсько-Мирноградської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України

 

Додаток 2
до наказу Міненерговугілля
05.06.2018 N 299

План заходів
з реорганізації Державне підприємство "Мирноградвугілля"

1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо реорганізації юридичної особи та подати в установленому законодавством порядку належні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) відповідних записів.

2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців після оприлюднення інформації про реорганізацію підприємства.

3. Узгодити реорганізацію з відповідним органом державної фіскальної служби.

4. Попередити працівників Державного підприємства "Мирноградвугілля" (далі - ДП "Мирноградвугілля") про зміну підпорядкованості у зв'язку з реорганізацією шляхом приєднання та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

5. Здійснити інвентаризацію майна, а також інших статей балансу, в тому числі дебіторської та кредиторської заборгованості, і за її результатами скласти передавальний акт, який в строк до 31.08.2018, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугілля на затвердження.

6. Передати, а керівнику Державного підприємства "Національна вугільна компанія" прийняти на баланс активи та пасиви ДП "Мирноградвугілля" відповідно до передавального акта.

7. Вжити інших заходів для завершення процесу реорганізації підприємства відповідно до чинного законодавства.

8. Надати до Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля відповідні підтверджувальні документи про вилучення ДП "Мирноградвугілля" з ЄДР у триденний термін після внесення записів до ЄДР.

9. Інформувати до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, Департамент корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля про стан виконання цього наказу.

10. Завершити до 31.01.2019 заходи з реорганізації ДП "Мирноградвугілля".
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали