Додаткова копія: Про реорганізацію Державного підприємства "Первомайськвугілля"

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 червня 2018 року N 302

Про реорганізацію Державного підприємства "Первомайськвугілля"

Відповідно до Господарського кодексу України; законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"; на виконання пункту 2 Плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 N 733 "Про схвалення Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року", та пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 N 1019 "Про утворення державного підприємства "Національна вугільна компанія" (Перелік N 1019-р); враховуючи лист Державного підприємства "Первомайськвугілля" від 07.12.2017 N 01/1-923, наказую:

1. Реорганізувати Державне підприємство "Первомайськвугілля" (далі - ДП "Первомайськвугілля") (адреса: 93292, Луганська область, місто Гірське, вул. Куйбишева, 21, код ЄДРПОУ 32320594), шляхом приєднання до Державного підприємства "Національна вугільна компанія" (адреса: 01601, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 4, код ЄДРПОУ 42164388).

2. Утворити комісію з реорганізації ДП "Первомайськвугілля" у складі згідно з додатком 1.

3. Затвердити План заходів з реорганізації ДП "Первомайськвугілля" згідно з додатком 2.

4. Голові комісії з реорганізації ДП "Первомайськвугілля" Міленіну О. В. забезпечити виконання Плану заходів у визначені терміни.

5. Управлінню по роботі з персоналом (Ковальова І. В.) попередити керівника ДП "Первомайськвугілля" про подальше звільнення, у порядку, передбаченому законодавством.

6. Установити, що Державне підприємство "Національна вугільна компанія" є правонаступником усіх прав та обов'язків ДП "Первомайськвугілля".

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Максимець Т. В.

 

Міністр

І. Насалик

 

Додаток 1
до наказу Міненерговугілля
06.06.2018 N 302

Склад
комісії з реорганізації ДП "Первомайськвугілля"

П. І. Б., ідентифікаційний номер

Посада (за місцем роботи)

Міленін Олексій Васильович
Ідентифікаційний номер

Перший заступник генерального директора ДП "Первомайськвугілля", голова комісії

Члени комісії:

 

Ключко Віра Василівна
Ідентифікаційний номер

Директор з економіки та фінансів ДП "Первомайськвугілля"

Тіщенко Вікторія Валеріївна
Ідентифікаційний номер

Головний бухгалтер ДП "Первомайськвугілля"

Лобата Олена Валеріївна
Ідентифікаційний номер

Заступник генерального директора з правових питань та кадрової політики ДП "Первомайськвугілля"

Забєлін Сергій Олександрович
Ідентифікаційний номер

Начальник відділу кадрів ДП "Первомайськвугілля"

Видиш Віктор Васильович
Ідентифікаційний номер

Голова первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України ВП Шахта "Гірська" ДП "Первомайськвугілля"

Панчук Роман Сафронович
Ідентифікаційний номер

Голова міської організації Незалежної профспілки гірників України міста Первомайська

 

Додаток 2
до наказу Міненерговугілля
06.06.2018 N 302

План заходів
з реорганізації Державного підприємства "Первомайськвугілля"

1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо реорганізації юридичної особи та подати в установленому законодавством порядку належні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) відповідних записів.

2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців після оприлюднення інформації про реорганізацію підприємства.

3. Узгодити реорганізацію з відповідним органом державної фіскальної служби.

4. Попередити працівників Державного підприємства "Первомайськвугілля" (далі - ДП "Первомайськвугілля") про зміну підпорядкованості у зв'язку з реорганізацією шляхом приєднання та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

5. Здійснити інвентаризацію майна, а також інших статей балансу, в тому числі дебіторської та кредиторської заборгованості, і за її результатами скласти передавальний акт, який в строк до 31.08.2018, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугілля на затвердження.

6. Передати, а керівнику Державного підприємства "Національна вугільна компанія" прийняти на баланс активи та пасиви ДП "Первомайськвугілля" відповідно до передавального акта.

7. Вжити інших заходів для завершення процесу реорганізації підприємства відповідно до чинного законодавства.

8. Надати до Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля відповідні підтверджувальні документи про вилучення ДП "Первомайськвугілля" з ЄДР у триденний термін після внесення записів до ЄДР.

9. Інформувати до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, Департамент корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля про стан виконання цього наказу.

10. Завершити до 31.01.2019 заходи з реорганізації ДП "Первомайськвугілля".
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали