ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 лютого 2012 року N 152

Про реорганізацію Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Києві Державної податкової служби

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2012 року N 42 "Про утворення Центрального офісу з обслуговування великих платників податків" (Постанова N 42), відповідно до Порядку здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2011 року N 1074 (далі - Порядок), наказую:

1. Розпочати реорганізацію Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Києві Державної податкової служби (далі - СДПІ).

2. Утворити комісію з проведення реорганізації СДПІ, керівником якої призначити Степенка С. Г. - начальника спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Києві Державної податкової служби.

3. Встановити 2-місячний строк для проведення реорганізації з моменту опублікування повідомлення про прийняте рішення щодо припинення Інспекції у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації.

4. Голові комісії з проведення реорганізації СДПІ Степенку С. Г. затвердити персональний склад комісії та забезпечити вжиття заходів, передбачених пунктом 21 Порядку.

5. З моменту затвердження персонального складу комісії з реорганізації та повідомлення державного реєстратора щодо прийнятого рішення про припинення юридичної особи покласти відповідно до ст. 105 Цивільного кодексу України повноваження по керівництву СДПІ, що реорганізується, на голову комісії з реорганізації.

6. Департаменту адміністративно-господарського забезпечення (Лісняк С. І.) здійснити виготовлення засвідчених копій цього наказу та забезпечити їх надсилання.

Термін - тиждень.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова

О. В. Клименко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали