ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.04.2012 р. N 583

Київ

Про реставрацію Київського міського будинку учителя на вул. Володимирській, 57 у Шевченківському районі

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 5, 6 Закону України "Про охорону культурної спадщини", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити проектування та реставрацію Київського міського будинку учителя на вул. Володимирській, 57 у Шевченківському районі.

2. Замовником виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, визначити комунальне підприємство "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Отримати вихідні дані на проектування об'єкта.

3.2. Відповідно до законодавства України в сфері державних закупівель визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації для виконання робіт, зазначених в п. 1 цього розпорядження.

3.3. В установленому порядку забезпечити розробку та затвердження проектно-кошторисної документації на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.4. Одержати дозволи центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури України, місцевого органу у сфері охорони культурної спадщини - Головного управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт, зазначених в п. 1 цього розпорядження.

3.5. Забезпечити дотримання вимог Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами та доповненнями).

3.6. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.7. При укладенні договору підряду на реставрацію об'єкта обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

4. Комунальному комплексному позашкільному навчальному закладу "Київський міський будинок учителя" оформити в установленому порядку право користування земельною ділянкою.

5. Взяти до відома, що фінансування у 2012 році робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватися відповідно до показників, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335).

6. Головному управлінню капітального будівництва подати в установленому порядку до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів програм соціально-економічного розвитку м. Києва на 2013 рік та наступні роки.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали