НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 28 грудня 2011 року N 2974

Про результати планової перевірки Бердянської районної комунальної радіомовної організації "Радіо Бердянщини", м. Бердянськ Запорізької обл. (НР N 0286 від 18.06.2002)

Розглянувши матеріали планової перевірки Бердянської районної комунальної радіомовної організації "Радіо Бердянщини", м. Бердянськ Запорізької обл., здійсненої 17.11.2011 (вид мовлення - проводове, позивні: "Радіо Бердянщини"), керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами а) та б) частини 1 статті 59, частинами 1 та 2 статті 73, частиною першою статті 70, частиною 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушень Бердянської районної комунальної радіомовної організації "Радіо Бердянщини", м. Бердянськ Запорізької обл., умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення.

2. Зобов'язати ліцензіата Бердянську районну комунальну радіомовну організацію "Радіо Бердянщини", м. Бердянськ Запорізької обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради в Запорізькій області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Запорізькій області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбаченоп. в) ч. 5 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи Бердянської районної комунальної радіомовної організації "Радіо Бердянщини", м. Бердянськ Запорізької обл.

4. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали