НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 січня 2012 року N 96

Про результати планової перевірки ДП "Телерадіостудія "ОНІКС" ВАТ "Ланівський цукровий завод", с. Ланна Карлівського р-ну Полтавської обл. (НР N 0404 від 24.07.2002)

Розглянувши матеріали планової перевірки ДП "Телерадіостудія "ОНІКС" ВАТ "Ланівський цукровий завод", с. Ланна Карлівського р-ну Полтавської обл., здійсненої 27.12.2011 (проводове РМ), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною першою статті 70 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушень ДП "Телерадіостудія "ОНІКС" ВАТ "Ланівський цукровий завод", с. Ланна Карлівського р-ну Полтавської обл., умов ліцензії в частинах "програмна концепція мовлення" та "періодичність, час та обсяги мовлення".

2. Зобов'язати ліцензіата ДП "Телерадіостудія "ОНІКС" ВАТ "Ланівський цукровий завод", с. Ланна Карлівського р-ну Полтавської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до чинного законодавства шляхом внесення змін до ліцензії НР N 0404 від 24.07.2002 в частинах "програмна концепція мовлення" і "періодичність, час та обсяги мовлення". Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Полтавській області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Полтавській області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. "в" ч. 5 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ДП "Телерадіостудія "ОНІКС" ВАТ "Ланівський цукровий завод", с. Ланна Карлівського р-ну Полтавської обл.

4. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали