НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 14 грудня 2011 року N 2824

Про результати планової перевірки ДП "ТРК "НБМ-Запоріжжя" ПІІ у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Запоріжжя (НР N 1064-м від 04.01.2010)

Розглянувши матеріали планової перевірки ДП "ТРК "НБМ-Запоріжжя" ПІІ у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Запоріжжя, здійсненої 15.06.2011 (ефірне телебачення, 64 ТВК у м. Запоріжжі, логотип: "НБМ-Запоріжжя"), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ДП "ТРК "НБМ-Запоріжжя" ПІІ у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Запоріжжя, умов ліцензії в частині "програмна концепція мовлення" та Закону України "Про телебачення і радіомовлення":

- ч. 5 ст. 43 (ліцензіат не має права передавати канал мовлення в суборенду іншим організаціям);

- ч. 1 ст. 46 (телерадіоорганізація зобов'язана повідомляти свої вихідні дані).

2. ДП "ТРК "НБМ-Запоріжжя" ПІІ у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Запоріжжя, оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ДП "ТРК "НБМ-Запоріжжя" ПІІ у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Запоріжжя, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Запорізькій області. Представнику Національної ради у Запорізькій області по завершенні вказаного у рішенні терміну надати до Національної ради інформацію про стан виконання ліцензіатом цього рішення.

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ДП "ТРК "НБМ-Запоріжжя" ПІІ у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Запоріжжя.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ДП "ТРК "НБМ-Запоріжжя" ПІІ у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Запоріжжя.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали