НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 10 серпня 2011 року N 1457

Про результати планової перевірки Хмельницької ОДТРК "Поділля-Центр", м. Хмельницький (НР N 2015 від 10.01.2005)

Розглянувши матеріали планової перевірки Хмельницької ОДТРК "Поділля-Центр", м. Хмельницький, здійсненої 16.06.2011 (ефірне телебачення, 43 ТВК у м. Теофіполі, 37 ТВК у м. Білогір'ї, 47 ТВК у м. Полонному, 52 ТВК у м. Славуті, 26 ТВК у м. Шепетівці, 54 ТВК у м. Черемівцях, 57 ТВК у м. Городку, логотип: "Поділля-Центр"), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 1 статті 70 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Інформацію про результати планової перевірки Хмельницької ОДТРК "Поділля-Центр, м. Хмельницький, взяти до відома.

2. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи Хмельницької ОДТРК "Поділля-Центр", м. Хмельницький.

3. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників та управління ліцензування телерадіомовлення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали