НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 січня 2012 року N 106

Про результати планової перевірки КП "Інформаційно-видавниче об'єднання "Сільське життя", смт Добровеличківка Кіровоградської обл. (НР N 0289 від 18.06.2002)

Розглянувши матеріали планової перевірки КП "Інформаційно-видавниче об'єднання "Сільське життя", смт Добровеличківка Кіровоградської обл., здійсненої 03.11.2011 (вид мовлення - перший канал проводового мовлення (УР-1), позивні: "Сільське життя"), керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення КП "Інформаційно-видавниче об'єднання "Сільське життя", смт Добровеличківка Кіровоградської обл., Закону України "Про телебачення і радіомовлення":

- ч. 7 ст. 27 (ліцензіат зобов'язаний виконувати умови ліцензії);

- ч. 2 ст. 12 (в Україні забороняється заснування телерадіоорганізацій органами державної влади та органами місцевого самоврядування, якщо рішення про їх створення або положення про них не передбачає повноважень заснувати телерадіоорганізації).

2. КП "Інформаційно-видавниче об'єднання "Сільське життя", смт Добровеличківка Кіровоградської обл., оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата КП "Інформаційно-видавниче об'єднання "Сільське життя", смт Добровеличківка Кіровоградської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Кіровоградській області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Кіровоградській області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. "в" ч. 5 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату КП "Інформаційно-видавниче об'єднання "Сільське життя", смт Добровеличківка Кіровоградської обл.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи КП "Інформаційно-видавниче об'єднання "Сільське життя", смт Добровеличківка Кіровоградської обл.

6. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали