НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2011 року N 2917

Про результати планової перевірки КП "Редакція міського радіомовлення", м. Трускавець Львівської обл. (НР N 0354-м від 27.06.2002)

Розглянувши матеріали планової перевірки КП "Редакція міського радіомовлення", м. Трускавець Львівської обл., здійсненої 16.11.2011 (вид мовлення - проводове РМ, перший канал проводового мовлення (УР-1), позивні - "В ефірі Трускавець"), керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктом "а" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1 та 2 статті 73 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушень КП "Редакція міського радіомовлення", м. Трускавець Львівської обл., умов ліцензії в частині "програмна концепція мовлення".

2. Зобов'язати ліцензіата КП "Редакція міського радіомовлення", м. Трускавець Львівської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Львівській області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради у Львівській області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. "в" ч. 5 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи КП "Редакція міського радіомовлення", м. Трускавець Львівської обл.

4. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали