НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 21 березня 2012 року N 427

Про результати планової перевірки Новопсковської районної комунальної редакції радіомовлення, смт Новопсков Луганської обл. (HP N 0437 від 19.09.2002)

Розглянувши матеріали планової перевірки Новопсковської районної комунальної редакції радіомовлення, смт Новопсков Луганської обл., здійсненої 15.02.2012 (вид мовлення - проводове РМ (УР-1), позивні: "Говорить Новопсков"), керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частинами 1 та 2 статті 73, частиною першою статті 70, частиною 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушення Новопсковською районною комунальною редакцією радіомовлення, смт Новопсков Луганської обл., ч. 4 ст. 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (при виникненні підстав для переоформлення ліцензії на мовлення ліцензіат зобов'язаний протягом 10 робочих днів подати до Національної ради заяву про переоформлення ліцензії).

2. Зобов'язати ліцензіата Новопсковську районну комунальну редакцію радіомовлення, смт Новопсков Луганської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства шляхом внесення змін до ліцензії НР N 0437 від 19.09.2002. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Луганській області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Луганській області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбаченоч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. "в" ч. 5 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи Новопсковської районної комунальної редакції радіомовлення, смт Новопсков Луганської обл.

4. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали