НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 січня 2012 року N 98

Про результати планової перевірки ПП "Радіостудія Валентина", м. Горлівка Донецької обл. (НР N 1696 від 25.06.2004)

Розглянувши матеріали планової перевірки ПП "Радіостудія Валентина", м. Горлівка Донецької обл., здійсненої 05.12.2011 (вид мовлення - перший канал проводового мовлення (УР-1), позивні: "Радіо Валентина"), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ПП "Радіостудія Валентина", м. Горлівка Донецької обл., умов ліцензії у частинах "Програмна концепція мовлення" та "Періодичність, час та обсяги мовлення", ч. 1 та 6 ст. 10 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (телерадіоорганізації ведуть мовлення державною мовою. Мова програм та передач телерадіоорганізації визначається умовами ліцензії на мовлення) та Закону України "Про рекламу":

- ст. 6 (мова реклами);

- п. 1, 2 ст. 9 (реклама має бути чітко відокремлена від іншої інформації, незалежно від форм чи способів розповсюдження, таким чином, щоб її можна було ідентифікувати як рекламу. Реклама у теле- і радіопередачах, програмах повинна бути чітко відокремлена від інших програм, передач на їх початку і наприкінці за допомогою аудіо-, відео-, комбінованих засобів, титрів, рекламного логотипа або коментарів ведучих з використанням слова "реклама").

2. ПП "Радіостудія Валентина", м. Горлівка Донецької обл., оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ПП "Радіостудія Валентина", м. Горлівка Донецької обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Донецькій обл. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Донецькій області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. "в" ч. 5 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ПП "Радіостудія Валентина", м. Горлівка Донецької обл.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ПП "Радіостудія Валентина", м. Горлівка Донецької обл.

6. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали