НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 15 лютого 2012 року N 248

Про результати планової перевірки ПП ТРК "Подільські комунікації", м. Ладижин Вінницької обл. (НР N 1213-м від 06.01.2011)

Розглянувши матеріали планової перевірки ПП ТРК "Подільські комунікації", м. Ладижин Вінницької обл., здійсненої 12.01.2012 (ефірне радіомовлення, 107,5 МГц у смт Чечельнику, позивні: "ЛАДА"), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ПП ТРК "Подільські комунікації", м. Ладижин Вінницької обл., умов ліцензії у частині "програмна концепція мовлення", ч. 4 ст. 35 та ч. 1 ст. 43 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

2. ПП ТРК "Подільські комунікації", м. Ладижин Вінницької обл., оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ПП ТРК "Подільські комунікації", м. Ладижин Вінницької обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Вінницькій області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Вінницькій обл. поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. "в" ч. 5 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ПП ТРК "Подільські комунікації", м. Ладижин Вінницької обл.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ПП ТРК "Подільські комунікації", м. Ладижин Вінницької обл.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали