НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 8 лютого 2012 року N 138

Про результати планової перевірки ТДВ "ТРК "Ялта", м. Ялта, АР Крим (НР N 0296-м від 18.07.2002)

Розглянувши матеріали планової перевірки Товариства з додатковою відповідальністю "ТРК "Ялта", м. Ялта, АР Крим, здійсненої 09.12.2011 (вид мовлення - кабельне, логотип: "стилізоване зображення літери "S"), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення Товариством з додатковою відповідальністю "ТРК "Ялта", м. Ялта, АР Крим, умов ліцензії у частині "вихідні дані (логотип)".

2. Товариству з додатковою відповідальністю "ТРК "Ялта", м. Ялта, АР Крим, оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата Товариство з додатковою відповідальністю "ТРК "Ялта", м. Ялта, АР Крим, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради в АР Крим. У разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в АР Крим поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з систематичними порушеннями ліцензіатом законодавства України, що передбачено ч. 7 ст. 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату Товариству з додатковою відповідальністю "ТРК "Ялта", м. Ялта, АР Крим.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи Товариства з додатковою відповідальністю "ТРК "Ялта", м. Ялта, АР Крим.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали