НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 21 березня 2012 року N 430

Про результати планової перевірки ТОВ "Ефірно-кабельне телебачення "ЕКТА - Бровари", м. Бровари Київської обл. (НР N 0246-п від 25.09.2002)

Розглянувши матеріали планової перевірки ТОВ "Ефірно-кабельне телебачення "ЕКТА-Бровари", м. Бровари Київської обл., здійсненої 16.02.2012 (провайдер програмної послуги), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись статтею 42, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ТОВ "Ефірно-кабельне телебачення "ЕКТА-Бровари", м. Бровари Київської обл., частини 5 статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

2. ТОВ "Ефірно-кабельне телебачення "ЕКТА-Бровари", м. Бровари Київської обл., оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ТОВ "Ефірно-кабельне телебачення "ЕКТА-Бровари", м. Бровари Київської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради в Київській області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Київській області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з систематичними порушеннями ліцензіатом законодавства України, що передбачено ч. 7 ст. 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ТОВ "Ефірно-кабельне телебачення "ЕКТА-Бровари", м. Бровари Київської обл.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ "Ефірно-кабельне телебачення "ЕКТА-Бровари", м. Бровари Київської обл.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали