НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 8 лютого 2012 року N 180

Про результати планової перевірки ТОВ Незалежної ТРК "ІРТА", м. Луганськ (НР N 1210-м від 27.12.2010)

Розглянувши матеріали планової перевірки ТОВ Незалежної ТРК "ІРТА", м. Луганськ, здійсненої 11.01.2012 (вид мовлення - ефірне ТБ, 56 ТВК у м. Красному Лучі Луганської області, логотип: "ІРТА"), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ТОВ Незалежною ТРК "ІРТА", м. Луганськ, умов ліцензії у частині "програмна концепція мовлення", ч. 3 ст. 10 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (якщо мова оригіналу (або дублювання) фільму та/чи іншої програми не є українською, такі фільми та/чи програми транслюються за умови звукового дублювання їх державною мовою) та ч. 3, 5 ст. 9 Закону України "Про рекламу" (інформаційний, авторський чи редакційний матеріал, в якому привертається увага до конкретної особи чи товару та який формує або підтримує обізнаність та інтерес глядачів щодо цих особи чи товару, є рекламою і має бути вміщений під рубрикою "Реклама" чи "На правах реклами". Прихована реклама забороняється).

2. ТОВ Незалежній ТРК "ІРТА", м. Луганськ, оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ТОВ Незалежну ТРК "ІРТА", м. Луганськ, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Луганській області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Луганській області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. "в" ч. 5 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ТОВ Незалежній ТРК "ІРТА", м. Луганськ.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ Незалежної ТРК "ІРТА", м. Луганськ.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали