НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 28 березня 2012 року N 467

Про результати планової перевірки "ТРК "Візит" у формі ТОВ, м. Феодосія, АР Крим (НР N 0456 від 25.09.2002, НР N 1909 від 25.11.2004)

Розглянувши матеріали планової перевірки "ТРК "Візит" у формі ТОВ, м. Феодосія, АР Крим, здійсненої 15.02.2012 (провайдер програмної послуги), керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частинами 1 та 2 статті 73, частиною першою статті 70, частиною 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушень "ТРК "Візит" у формі ТОВ, м. Феодосія, АР Крим, умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції та частини 9 статті 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

2. Зобов'язати ліцензіата "ТРК "Візит" у формі ТОВ, м. Феодосія, АР Крим, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до чинного законодавства шляхом внесення змін до ліцензій НР N 0456 від 25.09.2002, НР N 1909 від 25.11.2004 в частині "загальна концепція програм для ретрансляції". Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради в АР Крим. У разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в АР Крим поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з систематичними порушеннями ліцензіатом законодавства України, що передбачено ч. 7 ст. 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

3. Копію цього рішення надіслати ліцензіату "ТРК "Візит" у формі ТОВ, м. Феодосія, АР Крим.

4. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи "ТРК "Візит" у формі ТОВ, м. Феодосія, АР Крим.

5. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали