НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 8 лютого 2012 року N 176

Про результати планової перевірки ТРК "Візит" у формі ТОВ, м. Ізмаїл Одеської обл. (НР N 0273-п від 27.06.2002)

Розглянувши матеріали планової перевірки ТРК "Візит" у формі ТОВ, м. Ізмаїл Одеської обл., здійсненої 15.11.2011 (провайдер програмної послуги), керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ТРК "Візит" у формі ТОВ, м. Ізмаїл Одеської обл., умов ліцензії і чинного законодавства у зв'язку з відсутністю діяльності провайдера програмної послуги.

2. ТРК "Візит" у формі ТОВ, м. Ізмаїл Одеської обл., оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ТРК "Візит" у формі ТОВ, м. Ізмаїл Одеської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Одеській області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Одеській області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з систематичними порушеннями ліцензіатом законодавства України, що передбачено ч. 7 ст. 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ТРК "Візит" у формі ТОВ, м. Ізмаїл Одеської обл.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТРК "Візит" у формі ТОВ, м. Ізмаїл Одеської обл.

6. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали