НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2011 року N 2923

Про результати планової перевірки ТРО "ТРК Краматорськ" у формі ТОВ, м. Краматорськ Донецької обл. (НР N 0432-п від 18.07.2002)

Розглянувши матеріали планової перевірки ТРО "ТРК Краматорськ" у формі ТОВ, м. Краматорськ Донецької обл., здійсненої 06.12.2011 (провайдер програмної послуги), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42,пунктами а) та б) частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ТРО "ТРК Краматорськ" у формі ТОВ, м. Краматорськ Донецької обл., умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції, рішення Національної ради N 2265 від 21.09.2011 (Рішення N 2265) та частини 2 статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (суб'єкт господарювання, який перебуває під юрисдикцією України, має на меті здійснювати ретрансляцію і отримав на це дозвіл від правовласника, який не підпадає під юрисдикцію країни, що входить до Європейського Союзу, або країни, яка ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, зобов'язаний адаптувати зміст призначених для ретрансляції програм до вимог законодавства України).

2. ТРО "ТРК Краматорськ" у формі ТОВ, м. Краматорськ Донецької обл., оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ТРО "ТРК Краматорськ" у формі ТОВ, м. Краматорськ Донецької обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Донецькій області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Донецькій області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з систематичними порушеннями ліцензіатом законодавства України, що передбачено ч. 7 ст. 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ТРО "ТРК Краматорськ" у формі ТОВ, м. Краматорськ Донецької обл.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТРО "ТРК Краматорськ" у формі ТОВ, м. Краматорськ Донецької обл.

6. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали