НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 22 червня 2011 року N 1255

Про результати планової перевірки ЗАТ "Українські радіосистеми", м. Київ (НР N 0828-п від 31.05.2010)

Розглянувши матеріали планової перевірки ЗАТ "Українські радіосистеми", м. Київ, здійсненої 01.06.2011 (провайдер програмної послуги), керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами а) та б) частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ЗАТ "Українські радіосистеми", м. Київ, умов ліцензії і чинного законодавства у зв'язку з відсутністю діяльності провайдера програмної послуги.

2. ЗАТ "Українські радіосистеми", м. Київ, оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ЗАТ "Українські радіосистеми", м. Київ, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у м. Києві. Представнику Національної ради у м. Києві через місяць після ухвалення цього рішення надати до Національної ради інформацію про його виконання ліцензіатом.

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ЗАТ "Українські радіосистеми", м. Київ.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ЗАТ "Українські радіосистеми", м. Київ.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення та управління правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали