НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 14 грудня 2011 року N 2847

Про результати позапланової перевірки АТ телевізійної та радіомовної компанії "ФОРА", м. Харків (НР N 0495-м від 10.07.2002)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки АТ телевізійної та радіомовної компанії "ФОРА", м. Харків, здійсненої 11.10.2011 (вид мовлення - ефірне телебачення, 26 ТВК у м. Харкові, логотип: "F", загальний обсяг мовлення - 24 год./добу), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частинами 1 та 2 статті 73, частиною першою статті 70, частиною 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушення АТ телевізійної та радіомовної компанії "ФОРА", м. Харків, умов ліцензії.

2. Зобов'язати ліцензіата АТ телевізійну та радіомовну компанію "ФОРА", м. Харків, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Харківській області. Представнику Національної ради у Харківській області по завершенні вказаного у рішенні терміну надати до Національної ради інформацію про стан виконання ліцензіатом цього рішення.

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи АТ телевізійної та радіомовної компанії "ФОРА", м. Харків.

4. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали