НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 31 серпня 2011 року N 2130

Про результати позапланової перевірки ГО "ІнфоЖмеринка", м. Жмеринка Вінницької обл. (НР N 0976-м від 18.08.2009)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ГО "ІнфоЖмеринка", м. Жмеринка Вінницької обл., здійсненої 31.05.2011 (вид мовлення - кабельне ТБ, логотип: "Інфо"), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ГО "ІнфоЖмеринка", м. Жмеринка Вінницької обл., умов ліцензії у частинах "програмна концепція мовлення", "періодичність, час, обсяги та сітка мовлення", ч. 7 ст. 27 у зв'язку з відсутністю мовлення у м. Барі та ч. 4 ст. 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (при виникненні підстав для переоформлення ліцензії на мовлення у зв'язку з організаційними змінами статусу та умов діяльності ліцензіата він зобов'язаний протягом 10 робочих днів подати до Національної ради заяву про переоформлення ліцензії та відповідні документи або їх нотаріально засвідчені копії, які підтверджують зазначені зміни).

2. ГО "ІнфоЖмеринка", м. Жмеринка Вінницької обл., оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ГО "ІнфоЖмеринка", м. Жмеринка Вінницької обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Вінницькій області. Представнику Національної ради у Вінницькій області по завершенні вказаного у рішенні терміну надати до Національної ради інформацію про стан виконання ліцензіатом цього рішення.

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ГО "ІнфоЖмеринка", м. Жмеринка Вінницької обл.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ГО "ІнфоЖмеринка", м. Жмеринка Вінницької обл.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали