НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 6 березня 2012 року N 350

Про результати позапланової перевірки ПАТ "Радіокомпанія "ГАЛА", м. Київ (НР N 1178-м від 18.09.2001)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ПАТ "Радіокомпанія "ГАЛА", м. Київ, здійсненої 03.02.2012 (вид мовлення - загальнонаціональне радіомовлення, позивні: "Гала Радіо"), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ПАТ "Радіокомпанія "ГАЛА", м. Київ, умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення та ч. 4 ст. 6 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (дані про кожну індивідуальну програму чи передачу мають містити ім'я автора чи авторів, назву і адресу виробника програми).

2. ПАТ "Радіокомпанія "ГАЛА", м. Київ, оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ПАТ "Радіокомпанія "ГАЛА", м. Київ, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у м. Києві. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради у м. Києві поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. "в" ч. 5 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ПАТ "Радіокомпанія "ГАЛА", м. Київ.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ПАТ "Радіокомпанія "ГАЛА", м. Київ.

6. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали