НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 21 березня 2012 року N 432

Про результати позапланової перевірки ПАТ "ТК "ТЕТ", м. Київ (НР N 1146-м від 15.10.2003)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ПАТ "ТК "ТЕТ", м. Київ, здійсненої 01.03.2012 (вид мовлення - загальнонаціональне ефірне ТБ, логотип: "ТЕТ"), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частинами 1 та 2 статті 73, частиною першою статті 70, частиною 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушень ПАТ "ТК "ТЕТ", м. Київ, ч. 2 ст. 62 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (телерадіоорганізаціям забороняється розповсюджувати, а також анонсувати програми та передачі, які можуть зашкодити фізичному, інтелектуальному і духовному розвитку неповнолітніх та юнацтва, крім як протягом ефірного часу в добовому відрізку з 23:00 до 6:00 та на каналах з обмеженим доступом), ст. 13 Закону України "Про захист суспільної моралі" (трансляція теле-, відео- і радіопрограм, що містять елементи еротики, допускається з 24 годин до 4 годин, якщо інше скорочення часу трансляції не передбачено органами місцевого самоврядування) та рішення Національної ради від 18.06.2003 N 781 "Про затвердження Системи візуальних позначок класифікації кіновідеопродукції залежно від аудиторії, на яку вона розрахована".

2. Вказати ПАТ "ТК "ТЕТ", м. Київ, на неприпустимість у подальшому порушення чинного законодавства.

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ПАТ "ТК "ТЕТ", м. Київ.

4. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали