НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 8 лютого 2012 року N 177

Про результати позапланової перевірки Підгаєцького районного радіоінформаційного центру, м. Підгайці Тернопільської обл. (НР N 0891 від 28.05.2003)

Розглянувши інформацію контрольно-аналітичного управління та документальні свідчення щодо відсутності керівника Підгаєцького районного радіоінформаційного центру, м. Підгайці Тернопільської обл., що призвело до неможливості провести позапланову перевірку Підгаєцького районного радіоінформаційного центру, м. Підгайці Тернопільської обл., призначену на 14.12.2011 (вид мовлення - перший канал проводового мовлення (УР-1), позивні: "Говорять Підгайці"), керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення Підгаєцьким районним радіоінформаційним центром, м. Підгайці Тернопільської обл., частини 11 статті 4 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" і пунктів 4 та 6.2.5 Інструкції Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України та оголосити попередження.

2. Призначити позапланову перевірку Підгаєцького районного радіоінформаційного центру, м. Підгайці Тернопільської обл.

3. Вказати керівнику Підгаєцького районного радіоінформаційного центру, м. Підгайці Тернопільської обл., на неприпустимість у подальшому недотримання Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та Інструкції Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України.

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату Підгаєцькому районному радіоінформаційному центру, м. Підгайці Тернопільської обл.

5. Це рішення Національної ради і Акт про перешкоджання діяльності представника Національної ради у здійсненні позапланової перевірки долучити до ліцензійної справи Підгаєцького районного радіоінформаційного центру, м. Підгайці Тернопільської обл.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали