НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 26 жовтня 2011 року N 2539

Про результати позапланової перевірки ПП "Край-інфо", смт Чемерівці Хмельницької обл. (НР N 0474-м від 11.03.2008)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ПП "Край-інфо", смт Чемерівці Хмельницької обл., здійсненої 14.09.2011 (вид мовлення - проводове, позивні: "Чемеровецький край"), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами а) та б) частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 тачастиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушень ПП "Край-інфо", смт Чемерівці Хмельницької обл., умов ліцензії у частині "періодичність, час, обсяги та сітка мовлення" та ч. 2 ст. 9 Закону України "Про рекламу" (реклама у теле- і радіопередачах, програмах повинна бути чітко відокремлена від інших програм, передач на їх початку і наприкінці за допомогою аудіо, відео-, комбінованих засобів, титрів, рекламного логотипа або коментарів ведучих з використанням слова "реклама").

2. Зобов'язати ліцензіата ПП "Край-інфо", смт Чемерівці Хмельницької обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Хмельницькій області. Представнику Національної ради у Хмельницькій області по завершенні вказаного у рішенні терміну надати до Національної ради інформацію про стан виконання ліцензіатом цього рішення.

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ПП "Край-інфо", смт Чемерівці Хмельницької обл.

4. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників управління ліцензування телерадіомовлення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали