НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 квітня 2012 року N 557

Про результати позапланової перевірки ПП "НІКА КТБ", м. Косів Івано-Франківської обл. (НР N 0786-п від 27.11.2009)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ПП "НІКА КТБ", м. Косів Івано-Франківської обл., здійсненої 07.03.2012 (провайдер програмної послуги), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись статтею 42, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ПП "НІКА КТБ", м. Косів Івано-Франківської обл., умов ліцензії в частині ресурсу багатоканальної мережі, загальної концепції добору програм для ретрансляції та Закону України "Про телебачення і радіомовлення":

- частини 2 статті 42 (суб'єкт господарювання, який перебуває під юрисдикцією України, має на меті здійснювати ретрансляцію і отримав на це дозвіл від правовласника (виробника), який не підпадає під юрисдикцію країни, що входить до Європейського Союзу, або країни, яка ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, зобов'язаний адаптувати зміст призначених для ретрансляції програм до вимог законодавства України);

- частини 5 статті 42 (провайдери програмної послуги здійснюють ретрансляцію телерадіопрограм та передач у багатоканальних телемережах відповідно до переліку телерадіопрограм та передач, які передбачено надавати у складі програмної послуги).

2. ПП "НІКА КТБ", м. Косів Івано-Франківської обл., оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ПП "НІКА КТБ", м. Косів Івано-Франківської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради в Івано-Франківській області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Івано-Франківській області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з систематичними порушеннями ліцензіатом законодавства України, що передбачено ч. 7 ст. 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ПП "НІКА КТБ", м. Косів Івано-Франківської обл.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ПП "НІКА КТБ", м. Косів Івано-Франківської обл.

6. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали