НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 31 серпня 2011 року N 2128

Про результати позапланової перевірки ПП "Радіоорганізація "Львівська жінка", м. Львів (НР N 1106 від 10.09.2003)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ПП "Радіоорганізація "Львівська жінка", м. Львів, здійсненої 14.09.2010 (провайдер програмної послуги), та інформацію контрольно-аналітичного управління, керуючись пунктом "а" статті 59, частиною першою статті 70, частинами першою та другою статті 71, статтею 72, частиною першою статті 73 та частиною першою статті 74 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 13, 21 та частиною другою статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ПП "Радіоорганізація "Львівська жінка", м. Львів, умов ліцензії в частині переліку програм, які заявлені для трансляції (ретрансляції) у кабельній мережі та Закону України "Про телебачення і радіомовлення":

- частини першої статті 34 (у разі втрати чи пошкодження ліцензії телерадіоорганізація зобов'язана звернутися до Національної ради із заявою про видачу дубліката ліцензії за встановленою Національною радою формою);

- частини четвертої статті 35 (при виникненні підстав для переоформлення ліцензії на мовлення у зв'язку з організаційними змінами статусу та умов діяльності ліцензіата він зобов'язаний протягом 10 робочих днів подати до Національної ради заяву про переоформлення ліцензії та відповідні документи або їх нотаріально засвідчені копії, які підтверджують зазначені зміни).

2. ПП "Радіоорганізація "Львівська жінка", м. Львів, оголосити попередження.

3. Відповідно до пункту "б" статті 59 та частини другої статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" зобов'язати ліцензіата ПП "Радіоорганізація "Львівська жінка", м. Львів, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензій та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Львівській області. Представнику Національної ради у Львівській області через місяць після ухвалення цього рішення надати до Національної ради інформацію про його виконання ліцензіатом.

4. Через два місяці після ухвалення цього рішення здійснити позапланову перевірку ПП "Радіоорганізація "Львівська жінка", м. Львів.

5. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ПП "Радіоорганізація "Львівська жінка", м. Львів.

6. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ПП "Радіоорганізація "Львівська жінка", м. Львів.

7. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління правового забезпечення, управління ліцензування телерадіомовлення.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали