НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 30 червня 2011 року N 1297

Про результати позапланової перевірки ПП Телерадіостудії "Імпульс", м. Ямпіль Вінницької обл. (HP N 0661-п від 24.02.2009)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ПП Телерадіостудії "Імпульс", м. Ямпіль Вінницької обл., здійсненої 24.05.2011 (багатоканальна ефірна цифрова телемережа з використанням системи МІТРІС), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ПП Телерадіостудією "Імпульс", м. Ямпіль Вінницької обл., Закону України "Про телебачення і радіомовлення":

- ч. 4 ст. 35 (при виникненні підстав для переоформлення ліцензії на мовлення у зв'язку з організаційними змінами статусу та умов діяльності ліцензіата він зобов'язаний протягом 10 робочих днів подати до Національної ради заяву про переоформлення ліцензії);

- ч. 9 ст. 23 (ліцензія на мовлення, видана Національною радою, є єдиним і достатнім документом, що надає ліцензіату право відповідно до умов ліцензії здійснювати мовлення, користуватися каналами мовлення за умови наявності у володільців радіоелектронних засобів передбачених законом дозволів на їх експлуатацію).

2. ПП Телерадіостудії "Імпульс", м. Ямпіль Вінницької обл., оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ПП Телерадіостудію "Імпульс", м. Ямпіль Вінницької обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Вінницькій області. Представнику Національної ради у Вінницькій області через місяць після ухвалення цього рішення надати до Національної ради інформацію про його виконання ліцензіатом.

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ПП Телерадіостудії "Імпульс", м. Ямпіль Вінницької обл.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ПП Телерадіостудії "Імпульс", м. Ямпіль Вінницької обл.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали