НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 7 вересня 2011 року N 2175

Про результати позапланової перевірки ПП "Торнадо", м. Генічеськ Херсонської обл. (НР N 0655-п від 20.02.2009)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ПП "Торнадо", м. Генічеськ Херсонської обл., здійсненої 24.06.2011 (провайдер програмної послуги), керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами а) та б) частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ПП "Торнадо", м. Генічеськ Херсонської обл., умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції та частини 2 статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (суб'єкт господарювання, який перебуває під юрисдикцією України, має на меті здійснювати ретрансляцію і отримав на це дозвіл від правовласника (виробника), який не підпадає під юрисдикцію країни, що входить до Європейського Союзу, або країни, яка ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, зобов'язаний адаптувати зміст призначених для ретрансляції програм до вимог законодавства України).

2. ПП "Торнадо", м. Генічеськ Херсонської обл., оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ПП "Торнадо", м. Генічеськ Херсонської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Херсонській області. Представнику Національної ради у Херсонській області по завершенні вказаного у рішенні терміну надати до Національної ради інформацію про стан виконання ліцензіатом цього рішення.

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ПП "Торнадо", м. Генічеськ Херсонської обл.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ПП "Торнадо", м. Генічеськ Херсонської обл.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали