НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 14 грудня 2011 року N 2854

Про результати позапланової перевірки ПП "ТРК "АНВІНА", м. Алушта, АР Крим (НР N 0832-п від 17.06.2010)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ПП "ТРК "АНВІНА", м. Алушта, АР Крим, здійсненої 16.11.2011 (провайдер програмної послуги (багатоканальна ефірна цифрова телемережа типу ММДС)), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ПП "ТРК "АНВІНА", м. Алушта, АР Крим, умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції та ч. 1 ст. 47 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (використання програм чи передач інших телерадіоорганізацій здійснюється відповідно до Закону України "Про авторське право та суміжні права").

2. ПП "ТРК "АНВІНА", м. Алушта, АР Крим, оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ПП "ТРК "АНВІНА", м. Алушта, АР Крим, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради в АР Крим. У разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в АР Крим поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з систематичними порушеннями ліцензіатом законодавства України, що передбачено ч. 7 ст. 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ПП "ТРК "АНВІНА", м. Алушта, АР Крим.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ПП "ТРК "АНВІНА", м. Алушта, АР Крим.

6. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали