НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 16 листопада 2011 року N 2671

Про результати позапланової перевірки ПП "ТРК "Полуостров", м. Сімферополь, АР Крим (НР N 1164-м від 10.09.2010)

Розглянувши інформацію контрольно-аналітичного управління та документальні свідчення щодо відсутності керівника ПП "ТРК "Полуостров", м. Сімферополь, АР Крим, що призвело до неможливості провести позапланову перевірку ПП "ТРК "Полуостров", м. Сімферополь, АР Крим, призначену на період з 11.10.2011 по 12.10.2011 (вид мовлення - ефірне РМ, 103,7 МГц та 65,9 МГц у м. Сімферополі, позивні: "Радіо "Півострів"), керуючись пунктом б) частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5, 6 та 7 статті 72, частиною 1 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", частиною 11 статті 4 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", рішенням Національної ради N 1876 від 15.12.2010, Інструкцією Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України, затвердженою рішенням Національної ради N 69 від 24.01.2007, Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ПП "ТРК "Полуостров", м. Сімферополь, АР Крим, частини 11 статті 4 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" і пунктів 4 та 6.2.5 Інструкції Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України та оголосити попередження.

2. Призначити позапланову перевірку ПП "ТРК "Полуостров", м. Сімферополь, АР Крим.

3. Вказати керівнику ПП "ТРК "Полуостров", м. Сімферополь, АР Крим, на неприпустимість у подальшому недотримання Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та Інструкції Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги України.

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ПП "ТРК "Полуостров", м. Сімферополь, АР Крим.

5. Це рішення Національної ради долучити до ліцензійної справи ПП "ТРК "Полуостров", м. Сімферополь, АР Крим.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали