НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 січня 2012 року N 108

Про результати позапланової перевірки ПП ТРК "Рось Телеком" (НР N 0769-п від 25.01.2005)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ПП ТРК "Рось Телеком", м. Біла Церква Київської обл., здійсненої 23.11.2011 (провайдер програмної послуги), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушення ПП ТРК "Рось Телеком", м. Біла Церква Київської обл., умов ліцензії в частині загальної концепції добору програм для ретрансляції.

2. Зобов'язати ліцензіата ПП ТРК "Рось Телеком", м. Біла Церква Київської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Київській області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Київській області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з систематичними порушеннями ліцензіатом законодавства України, що передбачено ч. 7 ст. 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної ПП ТРК "Рось Телеком", м. Біла Церква Київської обл.

4. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали