НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 16 листопада 2011 року N 2670

Про результати позапланової перевірки ТОВ "Кабельна ТРК "ДЕВКОМ", м. Севастополь (НР N 0466-п від 20.03.2008)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ТОВ "Кабельна ТРК "ДЕВКОМ", м. Севастополь, здійсненої 18.10.2011 (провайдер програмної послуги), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами а) таб) частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ТОВ "Кабельна ТРК "ДЕВКОМ", м. Севастополь, умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції та ч. 2 ст. 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (суб'єкт господарювання, який перебуває під юрисдикцією України, має на меті здійснювати ретрансляцію і отримав на це дозвіл від правовласника, який не підпадає під юрисдикцію країни, що входить до Європейського Союзу, або країни, яка ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, зобов'язаний адаптувати зміст призначених для ретрансляції програм до вимог законодавства України).

2. ТОВ "Кабельна ТРК "ДЕВКОМ", м. Севастополь, оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ТОВ "Кабельна ТРК "ДЕВКОМ", м. Севастополь, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у м. Севастополі. Представнику Національної ради у м. Севастополі по завершенні вказаного у рішенні терміну надати до Національної ради інформацію про стан виконання ліцензіатом цього рішення.

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ТОВ "Кабельна ТРК "ДЕВКОМ", м. Севастополь.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ "Кабельна ТРК "ДЕВКОМ", м. Севастополь.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали