НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 15 лютого 2012 року N 251

Про результати позапланової перевірки ТОВ "МЕГА ПЛЮС", м. Маріуполь Донецької обл. (НР N 0420-п від 27.05.2005)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ТОВ "МЕГА ПЛЮС", м. Маріуполь Донецької обл., здійсненої 17.01.2012 (провайдер програмної послуги), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушення ТОВ "МЕГА ПЛЮС", м. Маріуполь Донецької обл., умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції.

2. Зобов'язати ліцензіата ТОВ "МЕГА ПЛЮС", м. Маріуполь Донецької обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до чинного законодавства шляхом внесення змін до ліцензії НР N 0420-п від 27.05.2005 в частині "загальна концепція програм для ретрансляції". Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Донецькій області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Донецькій області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з систематичними порушеннями ліцензіатом законодавства України, що передбачено ч. 7 ст. 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ "МЕГА ПЛЮС", м. Маріуполь Донецької обл.

4. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали