НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 28 березня 2012 року N 470

Про результати позапланової перевірки ТОВ "ТРК Карпати Медіа", м. Надвірна Івано-Франківської обл. (НР N 0488-п від 04.04.2008)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ТОВ "ТРК Карпати Медіа", м. Надвірна Івано-Франківської обл., здійсненої 28.02.2012 (провайдер програмної послуги), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись статтею 42, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ТОВ "ТРК Карпати Медіа", м. Надвірна Івано-Франківської обл., умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції та ч. 4 ст. 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (при виникненні підстав для переоформлення ліцензії на мовлення, ліцензіат зобов'язаний протягом 10 робочих днів подати до Національної ради заяву про переоформлення ліцензії).

2. ТОВ "ТРК Карпати Медіа", м. Надвірна Івано-Франківської обл., оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ТОВ "ТРК Карпати Медіа", м. Надвірна Івано-Франківської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства шляхом внесення змін до ліцензії НР N 0488-п від 04.04.2008. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради в Івано-Франківській області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Івано-Франківській області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з систематичними порушеннями ліцензіатом законодавства України, що передбачено ч. 7 ст. 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ТОВ "ТРК Карпати Медіа", м. Надвірна Івано-Франківської обл.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ "ТРК Карпати Медіа", м. Надвірна Івано-Франківської обл.

6. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали