НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 16 листопада 2011 року N 2667

Про результати позапланової перевірки ТОВ "ТРК Клас", м. Київ (НР N 0997-м від 21.11.2003)

Розглянувши звернення директора департаменту "Телеканалу "Донбас" (вх. N 16/4526 від 25.08.2011), матеріали позапланової перевірки ТОВ "ТРК Клас", м. Київ, здійсненої 19.10.2011 (вид мовлення - ефірне телебачення, 12 ТВК, м. Донецьк, логотип - "ПЕРШИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ"), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами а) та б) частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ТОВ "ТРК Клас", м. Київ, умов ліцензії у частинах "програмна концепція мовлення", "логотип" та Закону України "Про рекламу":

- частин 2, 3 статті 9 (реклама у теле- і радіопередачах, програмах повинна бути чітко відокремлена від інших програм, передач на їх початку і наприкінці за допомогою аудіо-, відео-, комбінованих засобів, титрів, рекламного логотипа або коментарів ведучих з використанням слова "реклама"; інформаційний, авторський чи редакційний матеріал, в якому привертається увага до конкретної особи чи товару та який формує або підтримує обізнаність та інтерес глядачів (слухачів, читачів) щодо цих особи чи товару, є рекламою і має бути вміщений під рубрикою "Реклама" чи "На правах реклами");

- частини 1 статті 5 (у теле-, радіопередачах, матеріалах в інших засобах масової інформації, видовищних та інших заходах, які створені і проводяться за участю спонсорів, забороняється наводити будь-яку інформацію рекламного характеру про спонсора та/або його товари, крім імені або найменування та знака для товарів і послуг спонсорів).

2. ТОВ "ТРК Клас", м. Київ, оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ТОВ "ТРК Клас", м. Київ, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у м. Києві. У разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради у м. Києві надати до Національної ради інформацію та пропозиції щодо подальших заходів нагляду за діяльністю ТОВ "ТРК Клас", м. Київ.

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ТОВ "ТРК Клас", м. Київ.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ "ТРК Клас", м. Київ.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали