НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 28 березня 2012 року N 473

Про результати позапланової перевірки ТОВ ТРК "Пектораль", м. Орджонікідзе Дніпропетровської обл. (НР N 1304-м від 18.06.2004)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ТОВ ТРК "Пектораль", м. Орджонікідзе Дніпропетровської обл., здійсненої 14.02.2012 (вид мовлення - ефірне ТБ, 23 ТВК у м. Орджонікідзе, логотип: емблема "Пектораль"), керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 2, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ТОВ ТРК "Пектораль", м. Орджонікідзе Дніпропетровської обл., умов ліцензії в частині "програмна концепція мовлення".

2. ТОВ ТРК "Пектораль", м. Орджонікідзе Дніпропетровської обл., оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ТОВ ТРК "Пектораль", м. Орджонікідзе Дніпропетровської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. "в" ч. 5 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ТОВ ТРК "Пектораль", м. Орджонікідзе Дніпропетровської обл.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ ТРК "Пектораль", м. Орджонікідзе Дніпропетровської обл.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали