НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 1402

Про результати позапланової перевірки ТОВ ТРК "Рівне ТВМ", м. Рівне (НР N 0052-п від 25.12.2002)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ТОВ ТРК "Рівне ТВМ", м. Рівне, здійсненої 02.03.2011 (провайдер програмної послуги), керуючисьчастиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами а) та б) частини 1 статті 59,частиною 1 статті 70, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушень ТОВ ТРК "Рівне ТВМ", м. Рівне, умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції та частини 7 статті 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

2. Зобов'язати ліцензіата ТОВ ТРК "Рівне ТВМ", м. Рівне, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Рівненській області. Представнику Національної ради у Рівненській області через місяць після ухвалення цього рішення надати до Національної ради інформацію про його виконання ліцензіатом.

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ ТРК "Рівне ТВМ", м. Рівне.

4. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали