НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 21 березня 2012 року N 435

Про результати позапланової перевірки ТОВ "ТРК "СМАРТ", м. Вінниця (НР N 1016-п від 23.07.2003)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ТОВ "ТРК "СМАРТ", м. Вінниця, здійсненої 08.02.2012 (провайдер програмної послуги), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись статтею 42, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ТОВ "ТРК "СМАРТ", м. Вінниця, умов ліцензії і чинного законодавства у зв'язку з відсутністю діяльності провайдера програмної послуги.

2. ТОВ "ТРК "СМАРТ", м. Вінниця, оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ТОВ "ТРК "СМАРТ", м. Вінниця, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Вінницькій області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради в Вінницькій області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з систематичними порушеннями ліцензіатом законодавства України, що передбачено ч. 7 ст. 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ТОВ "ТРК "СМАРТ", м. Вінниця.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ "ТРК "СМАРТ", м. Вінниця.

6. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали